Помер військовий, який змусив Зеленського сказати фразу “Я ж не лох”

0
8889

​​Сьогодні, 9 вересня, помер Денис Янтар керівник Миколаївського Нацкорпусу, ветеран “А3ову”, якому Зеленський у Золотому сказав, що він “не лох”.

Про це повідомляє Цинічний Львів”, посилаючись на пресслужбу Нацкорпусу.

“З невимовним сумом повідомляємо, що сьогодні через тяжку хворобу обірвалось життя керівника Миколаївського осередку Національного Корпусу Дениса Янтаря”, – мовиться у повідомленні.

Відомо, що активна діяльність Дениса розпочалась ще у дитинстві: займався дзюдо, футболом, ММА, баскетболом. Здобув економічну та юридичну освіту. За часів Майдану протистояв адептам “русского міра” в Миколаєві. У 2014 році, виконуючи громадянський обов’язок, поїхав на фронт. Був стрілком першої піхотної роти в лавах “А3ову”. Брав участь в обороні Гранітного, Широкиного.

Повернувшись з фронту займався активною громадською та політичною діяльністю в рідному Миколаєві. Очолив місцевий осередок Національного Корпусу.

“Денис – справжній лицар, який до останнього подиху боровся за вільну та могутню Україну. Відважний, цілеспрямований, амбіційний, людина слова та честі – таким запам’ятався Денис в пам’яті тих, хто його знав”, – пишуть про померлого.

Нагадаємо, від важких поранень загинув молодий український військовий.