Помер екс-начальник міліції Львівщини- Василь Пісний

0
475

Помер Василь Пісний – генерал-лейтенант міліції, екс-начальник Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, екс-заступник начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Дивись.інфо

Нагадаємо, раніше у ЗМІ були повідомлення, що Василь Пісний перебуває в комі.

Помер Василь Пісний

Василь Пісний народився 2 січня 1963 року в селі Лопушанах Зборівського району Тернопільської області. У свій час очолював різні правоохоронні структури: УБОЗ УМВСУ у Тернопільській області, УМВС в Тернопільській області, управління з розслідування особливо важливих справ ДПА Західного регіону.

У 2010 році був обраний депутатом Львівської обласної ради VI скликання (від «Фронту змін»). У квітні 2013 року — березні 2014-го обіймав посаду першого заступника голови Львівської обласної ради. З 4 березня 2014 по 4 січня 2015 року очолював Департамент по боротьбі з економічною злочинністю МВС України; призначення супроводжувалось акціями протесту у Львові.

З 1 вересня 2015 року призначений на посаду заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України. 3 червня 2019 року звільнений з посади заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Зазначимо, що у липні 1995 року Василя Пісного затримували за підозрою у рекеті і стосовно нього порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 144 КК Української РСР. Провів п’ять місяців у СІЗО. Справа була закрита за відсутністю в його діях складу злочину. Мав прізвисько «Антибіотик».

Як повідомлялося раніше, у Львові обірвалося життя відомого мистецького діяча