Помер батько полоненого в РФ українського моряка

0
6351

Батько Андрія Драча жодного разу не побачив сина після полону.

Помер батько військовополоненого моряка Андрія Драча, Леонід Драч. У чоловіка було хворе серце, нещодавно він переніс складну операцію і отримав групу інвалідності. Про це повідомляє “33 канал”.

Моряк Андрій Драч народився в селищі Городок, Іллінецького району Вінницької області, після школи вступив до військового ліцею, а після того став курсантом академії Військово-морського флоту. Коли Росія окупувала Крим, Андрій разом із іншими моряками переїхав до Одеси і вже там закінчив академію. А в роки війни став офіцером.

Дружина Леоніда Драча служить в ЗСУ далеко від дому. Тому після захоплення в полон Андрія та його побратимів чоловік залишився геть самотнім.

Ще до трагічних подій Леонідові Драчу зробили операцію на серці, Андрій був поруч, допомагав забирати з кардіоцентру. А трохи раніше – на День Незалежності – Леонід відсвяткував весілля сина.

Леонід дізнався про полон сина із телебачення. Відтоді батько з сином жодного разу не бачилися. Довгі місяці безрезультатних очікувань повернення сина, несправедливі суди добили хворе батьківське серце.

Останньою вісточкою від Андрія була його небагатослівна записка, написана “на коліні” у залі суду.