Польські футбольні фанати вчинили провокацію на Личаківському цвинтарі у Львові (ФОТО)

0
1613

У мережі з’явилися фотографії провокації футбольних фанатів команди “Шльонськ” (Вроцлав), вчинених 4 листопада на Личаківському цвинтарі у Львові.

Про це повідомив дослідник українсько-польських взаємин Остап Козак у спільноті “Українські меморіали” у facebook.

На личаківському цвинтарі футбольні хулігани розвісили два банери з написами “Львівські орлята, 100 років польської відваги та слави”, “Шльонськ віддає шану Львову, духовному місту Вроцлава”. Також увечері поляки запалили фаєри.

“Чергова провокація на польських військових похованнях Личаківського цвинтаря у Львові. Мене цікавить: на Личаківському цвинтарі існує хоч якась охорона? І хто надав дозвіл на подібні збіговиська із фаєрами?”, – прокоментував провокацію Остап Козак.

Як повідомляється 4 листопада на сайті фанатської організації “Шльонськ” (Вроцлав), в останній вікенд після матчу з Віслою (Плоцьк), фанати вирушили на терени “давніх східних польських регіонів (кресів), які зараз розташовані на території сучасної України”. Ціллю їхньої подорожі був візит із зібраними раніше подарунками до польських шкіл.

Додатково з нагоди 100-ї річниці героїчної оборони Львова, як йдеться на сайті, поляки відвідали Личаківський цвинтар і вшанували львівських орлят.