Полковника, який говорив про “реінтеграцію з бойовиками”, лише понизили в посаді

0
795

Начальника Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковника Олексія Ноздрачова після заяв про “реінтеграцію з бойовиками” понизили в посаді. 12 грудня під час круглого столу в Києві полковник ЗСУ Олександр Ноздрачов заявив, що “українські військові і військові росіяни, які проти нас воювали і продовжують воювати, і навіть ті військові, які є в формуваннях Донецької і Луганської областей, реінтегруються дуже швидко”. Подальша служба військового не буде пов’язана із керівництвом у підрозділі Генштабу. Про це повідомляє “Українська Правда”, покликаючись на Facebook-сторінку Військової служби правопорядку у ЗСУ.

“За результатами службового розслідування полковника Олексія Ноздрачова притягнуто до дисциплінарної відповідальності – пониження у посаді.

Подальше проходження служби військовослужбовцем не буде пов’язане з керівництвом підрозділом цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗС України”, – зазначили у Військовій службі правопорядку.

Під час службового розслідування використовувався поліграф. Обставини та умови події були вивчені спеціалістами військової контррозвідки СБУ. У службі правопорядку стверджують, що стороннього впливу на полковника не було.

” Водночас, офіцер грубо порушив вимоги нормативно-правових актів, що регламентують діяльність військових службових осіб”, – мовиться у повідомленні.

Яку саме посаду тепер займає Ноздрачов у службі правопорядку не вказали.