Поліція не каратиме колишнього чиновника, який тягнув собаку за машиною (ФОТО)

0
290

Колишнього директора Державного архіву Хмельницької області Володимира Байдича не каратимуть за знущання над собакою, адже у його діях слідчі не виявили складу злочину.  

Про це повідомляє Суспільне зі слів заступника керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сергія Комонюка, пише “Цинічний Львів”.

За його словами, слідчим відділом Красилівського відділу поліції, який розслідував кримінальне провадження, порушене за фактом знущання над собакою Барсік, прийнято рішення про його закриття.

“Судово-медична експертиза, яку проводили у Харкові, дала висновок, що виявлені у собаки на кличку Барсік тілесні ушкодження відносяться до середнього ступеня важкості з тривалим розладом здоров’я. Проте, від нанесених травм у собаки ознак ускладнення здоров’я не виявлено, а ознаки каліцтва відсутні.

Тому, на підставі висновку цієї експертизи, слідчим відділом Красилівського відділу поліції прийнято рішення про закриття кримінального провадження у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 299 Кримінального кодексу України”, – каже Сергій Комонюк.

Він також додає, що одночасно начальнику Красилівського відділу поліції направлено матеріали для вирішення питання про притягнення винної особи до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення (жорстоке поводження з тваринами).

За словами начальниці сектору комунікацій головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Інни Глеги, собака Барсік досі проживає в кінологічному центрі ГУ Нацполіції області.

“Йому виділили окремий вольєр, а службові собаки діляться із ним харчуванням, оскільки на Барсіка воно не передбачене. Наразі Барсік гарно почувається, він доглянутий і чекає на нових господарів, які захочуть прийняти його у свою родину. Але з бажаючих його забрати, до кінологічного центру ніхто не звертався”, – каже Інна Глега.

Нагадаємо, на Львівщині чоловіки намагалися вбити собаку.