“Покинув через фігуру”: alyona alyona розповіла про особисту драму

0
497

Популярна українська реперка alyona alyona у соціальному проекті поділилася особистою історією. У проекті гурту Bahroma “Я не боюся, не бійся і ти” та у відеоролику розповіла, як її коханий розірвав з артисткою стосунки через її вагу.

Про це повідомляє ТСН, пише “Цинічний Львів”.

За словами знаменитості, вона з хлопцем гуляла вулицею, пара спілкувалася, і в один момент обранець сказав, що не бачить майбутнього з реперкою.

“Для мене це був немов грім серед ясного неба, я не могла зрозуміти чому? На що він сказав: “Ти жінка в тілі. Через багато років, коли тобі буде за 40, у тебе почнуться серйозні проблеми зі здоров’ям. А я молодий, гарячий, таким і залишуся, і я б не хотів,  щоб в майбутньому мені довелося доглядати за тобою, возити тебе лікарнями”, – згадує alyona.

Артистка зізналася, що ці слова неабияк її зачепили. Реперка додала, що після цього вона замкнулася в собі та нікому не розповідала цю  історію.

“Мені здавалося, що всі погодяться з ним і скажуть: “Ну да, треба сприймати дійсність. Приймай себе такою, яка ти є і змирися, що після 40 років ти дуже швидко помреш. Я вважаю, що це неправда. Вважаю, що про такі речі треба говорити, потрібно було просто поділитися з усіма, сходити до психолога, а не носити це в собі”, – зазначила зірка.

Таким чином реперка закликала юзерів не мовчати та не боятися говорити про проблеми, які турбують глибоко в душі.

Як сьогодні писав “Цинічний Львів”, Анастасія Приходько потролила Ольгу Фреймут.