“Поки не потрапила в пологовий, була здоровою”: через халатність медиків померла мати двох дітей

0
2493

У Запоріжжі, в пологовому будинку №4, померла молода 33-річна жінка. Без мами залишилися двоє маленьких дітей. Жінка тільки народила свою другу дитину, доньку. А через три дні вона померла. Чоловік вважає, що виною тому стала недбалість лікарів.

Про це пише “Obozrevatel”.

У сім’ї Лідії та Сергія Дворецьких уже був син Вадим, йому 3,5 року. Але подружжя дуже хотіло ще й доньку. Протягом другої вагітності жінка почувалася добре.

“Я взяв її медичну карту, тут є всі записи. Вона ходила на всі прийоми, здавала всі аналізи – платні й безкоштовні, проходила УЗД. Тут причепитися ні до чого. До 20 липня, поки не потрапила в пологовий будинок, вона була абсолютно здоровою людиною”, – зі сльозами розповідає Сергій.

Тепер у чоловіка залишилася тільки довідка про смерть його дружини. В ній написано, що померла Лідія від маткової кровотечі й набряку мозку. Після пологів жінку відправили в реанімацію, вона впала в кому і через декілька днів померла.

“Вона лежала в реанімації, там були всі апарати, лікарі, їй постійно вимірювали тиск. Як так могло трапитися, що, перебуваючи в лікарні, здорова людина померла, я цього не розумію”, – каже Сергій.

Зараз убитий горем батько не знає навіть як пояснити маленькому сину, що мами більше немає. За його словами, за останні дні дитина сильно змінилася – дуже переживає і не розуміє, що відбувається. Малюк постійно питає, де мама. Але рідні поки не знають, що відповісти.

Сергію доводиться самостійно справлятися із усіма справами, аж до годування новонародженої донечки. Хоча у нього самого слабке здоров’я.

Водночас у пологовому будинку №4 Запоріжжя категорично відмовляються давати будь-які коментарі.