Покращуємо житлове питання — вибираємо квартиру в Луцьку в Україні

0
658

Купівля власної квартири в Україні починається з підбору варіантів. Важливо відштовхуватися від критеріїв що допомагають відсіяти непотрібні об’єкти. Потрібно залишатися в рамках сімейного бюджету. Важливо визначити кількість кімнат, планування та інші технічні особливості житла. Все це впливає на майбутній комфорт проживання мешканців.

Важливі критерії

Вперше здійснюючи операцію з нерухомістю людина не має достатньо досвіду. Тому краще слідувати порадам експертів. Серед стандартних чинників вибору житла фахівці виділяють:

 • вартість квадратних метрів;
 • місце локації будови;
 • висоту розміщення житлоплощі;
 • зручність планування приміщень;
 • загальні розміри нерухомості.

Сьогодні продаж квартир в Луцьку доступна на DOM.RIA. Завдяки перевіреним оголошенням процес проходить швидко і безпечно. Такі квартири вивчалися інспектором що підтверджується панорамними знімками. Програма перевіреної нерухомості доступна всім українцям. Використання свіжої, і актуальної інформації дозволило DOM.RIA стати лідером серед українських сайтів, що працюють на ринку нерухомого майна.

Ціноутворення нерухомості

Ціна квартири — це основний фактор для кожного українця. Вона формується з непрямих і прямих критеріїв. Враховується міський район, будівельна технологія і характеристики об’єкта. Перед здійсненням операції на ринку нерухомості Луцька важливо зорієнтуватися у власній платоспроможності. В облік беруться основні доходи, засоби родичів і можливість отримання іпотечного кредиту в банку.

Заощадити можна вибираючи житло в будинках, що належать до класу, економ. Може підійти квартира в старому хрущовську або сталінському будинку. Чи не дорого обійдуться варіанти на околиці Луцька. Слабо обжиті райони міста швидко обростають інфраструктурою що підвищує рентабельність довгострокових інвестицій.

Особливості мікрорайону

Багато людей роблять помилку при виборі району локації будинку. Вона обумовлена прив’язкою до основного місця роботи, навчання або іншим часто відвідуваним місцям. На думку експертів це невірний підхід.

Вибираючи локацію висотної будівлі, потрібно орієнтуватися на ряд чинників:

 • Ситуацію з екологією мікрорайону. Великі українські міста страждають від забруднення вихлопними газами автомобілів. Ситуація в Луцьку трохи краще, але існують місця, де купувати квартиру не варто. Краще відмовитися від житла поруч зі смітниками та промисловими підприємствами. Ідеальний варіант біля річки або парку.
 • Транспортну доступність. Бажано щоб поруч з будинком були зупинки популярних маршрутів. Це дозволить мешканцям швидко добиратися на роботу або в інше популярне місце. Для автовласників важлива завантаженість доріг що оточують.
 • Розвиненість інфраструктури. Наявність магазинів, лікарень, шкіл та інших об’єктів в пішому видаленні є життєвою необхідністю. Їздити по хліб на маршрутному таксі за кілька кварталів невигідно і незручно.

Вибір відповідного поверху

Вибираючи житло в багатоквартирному будинку, українці вважають за краще поверхи з 3 по 7. Це обумовлено сформованими стереотипами. Раніше в старих будинках протікав дах, і набридали комахи, які скупчуються в сирому підвалі. Сьогодні забудовники успішно розв’язують ці проблеми. На першому рівні розміщуються магазини, а дах, захищений від дощу сучасними технологіями.

Якщо купується вторинна квартира в Луцьку потрібно враховувати наступні недоліки першого поверху:

 • Високий рівень шуму якщо вікна виходять на дорогу. Це ж стосується пилу, що проникає у квартиру з вулиці в відкриті вікна.
 • Привабливість квартири для зловмисників. Грабіжникам простіше забратися на перший поверх без використання хитрих пристосувань.
 • Комарі та інші шкідники. Комахи уподобали сирі підвали багатоповерхових будівель.

До недоліків квартири на останньому рівні можна віднести:

 • Незручності, викликані поломкою ліфта. Добиратися на 16 поверх сходами вкрай незручно.
 • Поганий натиск води в крані. Проблема актуальна для старих будинків, де не передбачена додаткова підкачка.
 • Підвищена вогкість через дах що протікає. Ситуація властива домівкам без горищних приміщень. Через рясні опади промокає стеля квартир на верхньому поверсі.

Зате з вікон квартири на верхньому поверсі відкриваються розкішні краєвиди мальовничого Луцька. Також не варто переживати з приводу докучливих сусідів що проживають вище.

Робимо підсумки

При виборі житла потрібно пам’ятати про різні дрібниці. Не варто орієнтуватися тільки на ціну квадратного метра. Хоча вибиватися з сімейного бюджету теж не варто. Важливо правильно підібрати район, планування, поверх розміщення та інші супутні нюанси. Потрібно подумати, що краще: квартира в новобудові або в будинок часів колишнього союзу. Тільки так можна забезпечити комфортне життя всім членам сім’ї.