“Показати світу”: патріотів запрошують до Києва на Марш захисників(ВІДЕО)

0
942

У четвер, 21 серпня, доброволець, солдат та перший командир полку “Азов” Андрій Білецький звернувся у відео до українців, у якому запросив усіх патріотів пройти Маршем захисників, що символізує вірність та відданість державі.

Про це він розповів у відео, яке розмістив у YouTube.

“Сьогодні я звертаюся не як політик, не як лідер Національного корпусу. Я звертаюся, як звичайний солдат російсько-української війни на Донбасі. Запрошую всіх, у першу чергу наших ветеранів, військових та сім’ї тих, хто загинув, захищаючи Україну, на Марш захисників – марш без політиків і політики, без вчорашнього та сьогоднішнього президентів, без партійних прапорів та символіки”, – сказав Білецький.

Також доброволець додав, що марш має нагадувати українцям про їхній обов’язок перед державою.

“Марш, який повинен нагадати дух 2014-го року, коли була проста істина – ти або за Україну, або проти неї. Пройти для того, щоб показати всьому світу і в першу чергу  собі, що в України є вірні діти. Ті, хто готовий захищати її вчора, сьогодні і завтра”, зазначив солдат.

Марщ захисників України відбудеться 24 серпня. Усіх, хто хоче взяти у ньому участь, просять прийти о 10:00 до парку ім. Шевченка.

 

Нагадаємо, бійці ЗСУ знищили базу знищили базу бойовиків: 20 загиблих.