Погода в лютому охолодить та завалить українців: снігопади та мороз -30

0
5075

Синоптики оприлюднили прогноз погоди на лютий – українцям варто готуватися до лютих морозів, хуртовин та ожеледиці.

Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань.

Він зазначає, що в Україні з 5 лютого очікується різке зниження температури аж до -30.

В останні дні січня очікується відлига, однак вона триватиме лише до початку лютого, а потім вдарять сильні морози.

З 5 лютого вступить в права справжня морозна зима. При цьому в першій половині лютого, можливі морози до 25-30 градусів, які будуть супроводжуватися снігопадами“, – розповів Горбань.

Раніше повідомлялося, що останній місяць зими буде по-справжньому зимовим, але не надто лютим. Початок лютого відзначиться сильними морозами, особливо нічними, а вдень подекуди буде “плюсова” температура.

За прогнозом фахівця, січень виявився нахолоднішим місяцем, наступний буде м’якше. До лютого сильний холод відійде, вночі очікуються невеликі морози, вдень буде плюсова температура, пройде сніг, а ось після 20 лютого в країну знову прийдуть сильні морози.

В першій декаді лютого погода буде м’якою (від невеликих мінусів до плюсів) і малосніжною. На відміну від другої десятиденки, в кінці якої очікуються рясні опади. Крім того, у другій декаді лютого в Україну повернуться морози, але не дуже сильні. А ось після 20 лютого можливо різке зниження температури. Опади будуть помірними“, – зазначив народний синоптик.