У перший день літа, 1 червня, на декілька регіонів України чекає погіршення погодних умов.
Таку інформацію передає Укргідрометцентр.
“У Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській та Одеській областях – грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с, рівень небезпечності – “жовтий” (перший)”, – повідомляють синоптики.

За прогнозами Укргідрометцентру, 1 червня дощі очікуються у західних регіонах, на півночі і у центрі України, а також на Одещині та Миколаївщині.

1 – 3 червня у більшості північних, центральних, південних, Донецькій та Харківській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, повідомляє ДСНС.
У Києві 1-3 червня очікується пожежна небезпека 4 класу, у Київській області 1-5 червня переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
Також у ДСНС повідомили, що внаслідок ускладнення погодних умов станом на ранок 1 червня знеструмленими залишаються 53 населених пункти у 3 областях: у Сумській – 30 н.п., Черкаській – 20 н.п. та Кіровоградській – 3.

