Подробиці вбивства 1-річної дівчинки у дитсадку: вбивцю-виховательку намагаються виправдати, провину скидають на матір (ФОТО)

0
362

У Запоріжжі в нелегальному дитсадку померла однорічна дівчинка. У смерті дитини звинувачують господиню садка. Водночас вихователька звинувачує маму, адже дитина начебто була хворою. Проте поліція області вже висунула виховательці підозру за ст. 115 КК України (Умисне вбивство). У п’ятницю, 5 червня, суд заарештував її без права внесення застави.

Про це повідомляє Obozrevatel, передає “Цинічний Львів”.

Також з’явилися відео з камер, які господиня не встигла знищити. На них видно, що вихователька прив’язує на обличчя заплаканої дівчинки подушку й відносить її до іншої кімнати. Однак у четвер, 4 червня, суд не зміг обрати їй запобіжний захід, і під охороною її відвезли додому. Наступне засідання має пройти сьогодні, 5 червня.

Навіть не викликали “швидку”

Бабуся загиблої дівчинки Наталія Шандиба каже, що готова сама розірвати винуватицю загибелі її маленької онучки. “Вони її тепер возять під охороною, щоб ми не вбили. Де ж справедливість?! Прив’язала до обличчя дитини подушку і просто задушила”, – каже жінка.

У Запоріжжі 29 травня в нелегальному дитячому садку, який розташувався в трикімнатній квартирі багатоповерхівки, померла однорічна дівчинка Олеся.

Мама дівчинки, Аліна Гак, тільки на годину залишила доньку в цій квартирі. “Вона побігла за паспортом, щоб укласти договір із цим “садком”. А через деякий час зателефонувала “вихователька” і сказала, що дитина не дихає. У швидку вже зателефонували батьки, а в “садку” лише викликали інших батьків, щоб ті забрали своїх дітей. Хоча за два кроки від будинку дитяча поліклініка, але навіть туди не звернулися. Коли батьки примчали туди на машині, дівчинка вже була ледве теплою”, – говорить Obozrevatel кума сім’ї Людмила Миколаївна.

Спочатку “вихователька” заявила поліції, що їй привели хвору дитину. А вже після розтину, коли стало ясно, що дівчинка захлинулася блювотними масами, сказала, що Олесю хтось вкусив, вона почала плакати, а вона її поклала в іншій кімнаті спати й зачинила двері.

Наталя Шандиба, бабуся загиблої дівчинки й мама батька Едуарда, каже Obozrevatel, що коли дізналася про трагедію, відразу ж примчала до цієї квартири. “Там кімната й кухня об’єднані в один простір. Стоїть диван, плазма й кухонні меблі. І все! Ні ліжечок, ні столиків для дітей. На стелажі деякі книги. Просто робили вигляд, що це для дітей”, – засмучується жінка.

Тата неможливо відірвати від могили доньки

Аліна і Едуард Гаки, батьки загиблої дитини, мають по одній доньці від першого шлюбу. Олеся була їхньою спільною дитиною.

“Едік дуже хороший тато. Для нього смерть доньки стала величезним горем. Ми наступного дня ходили на кладовище до малятка, так чотири години не могли Едіка звідти забрати, він постійно сидів біля могили. З кожним днем стає все чорнішим і чорнішим”, – розповідає кума Людмила Миколаївна.

Молода сім’я благополучна, живуть у будинку Едіка, у них дві машини. Як кажуть родичі, вони все своєю працею заробляли.

“Син працює на заводі. Невістка пішла в декрет. Вона вміє робити манікюр і хотіла Олесю віддати в садок, а самій потихеньку почати підробляти. Її перша донька йде до школи, Едік своїй доньці від першого шлюбу теж допомагає. І ось таке горе”, – каже Наталя Шандиба.

Зараз, за словами рідних Аліни і Едіка, винними хочуть зробити маму дитини. “До нас дійшли чутки, що родич цієї “виховательки” працює в обласній прокуратурі. І вони тиснуть, щоб справу зам’яти, а винною зробити маму”, – згадує бабуся дівчинки.

Як писав “Цинічни Львів”, у нелегальному дитсадку в Запоріжжі померла дитина. Вихователька намагалася приховати сліди. Відповідне відео потрапило в мережу.