Побудував кордон з силовиків: як Порошенко сховався від активістів Національного корпусу у Львові (ФОТО, ВІДЕО)

0
705

Вчора, 28 березня, з нагоди приїзду президента до Львова відбулась акція «Свинарчуків Порошенка за грати», учасники якої вже вкотре спробували докричатися до очільника держави, щоб отримати відповідь на єдине запитання: «Коли будуть відрубані руки?».

Світлина від Цинічний Львів.

Натомість активістів зустріли озброєні силовики, які згодом сформували живий та металевий «кордони», які відділяли учасників акції «Свинарчуків Порошенка за грати» від інших людей.

У Львові крім оплесків Порошенкові кричали ще й ганьба

Опубликовано Цинічний Львів Четверг, 28 марта 2019 г.

«Ми діємо згідно чинного законодавства і маємо повне право бути учасниками цієї зустрічі. Якщо нас не впускають, то відповідно мають обгрунтувати чому вони це роблять, чому не дозволяють нам пройти. Ми заздалегідь оголосили, що акція буде мирною і у нас на меті лише одне – щоб нас почули і дали відповідь на поставлене запитання»,– поділився своїми думками Святослав Сірий, начальник штабу «Національного корпусу» Львівщини.

Світлина від Цинічний Львів.

Святослав Сірий про акцію Національного корпусу

Опубликовано Цинічний Львів Пятница, 29 марта 2019 г.

Впродовж акції націоналісти в один голос скандували гасла «Ганьба» та «Де відрубані руки?», адже, як відомо, ще в 2017 році верховний головнокомандувач заявив: «Тим, хто буде красти в армії – руки повідрубую».

У Львові Порошенка питалися «Де відрубані руки?»

Опубликовано Цинічний Львів Пятница, 29 марта 2019 г.

Про те, що вмотивувало її бути сьогодні однією з учасниць акції «Свинарчуків Порошенка за грати» розповіла «Цинічному» львів’янка:

«Я була на першій такій акції у Києві. Сьогодні прийшла на таку ж у своєму місті, бо як людина, яка поважає себе і свою країну, я не можу сприймати спокійно, коли всілякі негідники своїми діями шкодять українській армії та ставлять під загрозу наших захисників. Найгірше, коли такі свині залишаються безкарними, бо саме безкарність розвязує руки. Ми виходимо з протестом не заради провокації, а для того, щоб нас почули».

Світлина від Цинічний Львів.

У результаті активістів таки чи то не захотіли, чи то побоялись почути. І попри те, що дехто з людей поважного віку спочатку викрикували у бік націоналістів «Ганьба!», акція пройшла мирно.

Світлина від Цинічний Львів.

Учасники акції заговорили про режим

Опубликовано Цинічний Львів Пятница, 29 марта 2019 г.