Поблизу Львова держслужбовець з Верховної ради напав на поліцейського

0
1207

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Віка Балицька.

Зокрема у публікації йдеться:

“Напад держслужбовця на поліцейського?
Вчора близько 22:00 на кільцевій дорозі між Рудно і Рясною Руською патрульні зупинили автомобіль BMW X5, бо він рухався без увімкнених фар ближнього світла. За кермом була жінка, у салоні знаходився її чоловік. За інформацією джерела, пасажир почав агресивно себе вести, ображати патрульних, а згодом вдарив одного із низ кулаком в лице. Зясувалося, що агресивний пасажир Юрій Сорочик є керівником секретаріату Комітету Верховноі Ради України з питань запобігання і протидії корупції. Держслужбовця затримали і завезли у Шевченківський відділ поліці.
Патрульний із підозрою на черепно-мозкову травму звернувся до лікарів. Держслужбовець теж відвідував травмпункт із забоями. Він стверджував, що його побили поліцейські. Припускаю, забої отримав під час затримання.
А на водійку таки склали протокол про адмінпорушення.
Інформація попередня, буде уточнюватися – буду дописувати.
Отак і живем! Як може держслужбовець такого рангу вступати в якісь такі конфлікти!? Він ж має бути взірцем ввічливості та законної громадянської поведінки. Фото скрін з сторінки ВР.
П.с. Патрульна поліція, Oleksiy Biloshytskiy Roman Pylypenko Катерина Рибій сподіваюся, ви не злякаєтеся могутніх чиновників і опублікуєте відео з нагрудних камер!”