Плакало все село: на Буковині поховали двох юнаків, у яких після смерті підтвердили коронавірус

0
765

У Чернівецькій області вчора поховали двох юнаків, які померли у Сторожинецькій центральній районній лікарні з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на molbuk.ua.

Згодом,  голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук повідомив, що обоє хлопців померли від ускладнень COVID-19. “У них підтвердили, встановили наявність інфекції, – зазначив посадовець. – Це вкотре привертає нашу увагу до того факту, що люди надто легковажні, терплячі, та думають, що хвороба якось мине, а тому пізно звертаються за допомогою”. 

Ритуальний автомобіль спочатку привіз на сільське кладовище в Їжівцях труну з тілом 20-річного Андрія Фрунзи. Пізніше поїхали за труною з його 24-річним братом Іваном.

Плакало все село: на Буковині поховали двох юнаків, які померли в лікарні з підозрою на COVID-19 – фото

Через карантин труни з тілами юнаків не заносили до церкви, а відразу відвезли на кладовище.

Похорон відвідали кілька десятків друзів померлих. Провели юнаків в останній путь і односельчани, які зовсім не були знайомі з хлопцями.

Люди, з урахуванням карантинних заходів, тримали дистанцію одне від одного.

Усі присутні плакали разом з матір’ю та старшим братом хлопців.

“Це були працьовиті, виховані хлопці! Вже встигли були збудувати гарні будинки, а старший мав одружуватися! Плачемо усім селом! Величезне горе не тільки для родини, а й для усього села! Молимося за те, що Господь забрав їх на небеса. Адже кажуть, що у світлий тиждень ворота до раю відчинені”, – кажуть родичі померлих.

Нагадаємо, 20-річний Андрій Фрунза помер у лікарні 19 квітня. Його 24-річного брата Івана не стало 21 квітня. Обоє, за словами голови Чернівецької облдержадміністрації Сергія Осачука, померли від ускладнень COVID-19. “У них підтвердили, встановили наявність інфекції, – зазначив посадовець. – Це вкотре привертає нашу увагу до того факту, що люди надто легковажні, терплячі, та думають, що хвороба якось мине, а тому пізно звертаються за допомогою”. 

Також у лікарні у важкому стані перебуває їхній батько та бабуся.