Підозрюють, та не можуть підтвердити: у Львові відомі результати експрес-тестів лише 31 людини

0
498

На Львівщині станом на сьогодні відомі результати тестів на коронавірус лише 31 людини, хоча звернень у Львівську обласну інфекційну лікарню більшає ледь не щодня. З 31 тесту стало відомо про два підтверджені випадки інфекції.

Про це повідомляє ЛОДА на своїй сторінці у Facebook.

 

Лише за ніч з 24 на 25 березня у період з 21:30 по 7:50, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 7 осіб. Пацієнти з міста Львова, Золочева, Хмельницької області.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 44 особи. Вони досі не знають, чи є у них коронавірус. Також на самоізоляції знаходяться 46 осіб. За увесь час епідемії з лікарні виписано 37 пацієнтів, зазначають у ЛОДА.

“Стан усіх хворих середньої важкості або близький до задовільного. У 1 пацієнтки наближений до важкого. Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 127 людей”, – пишуть у повідомленні.

Також відомо, що за результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 2 результати тестів – від’ємні на коронавірус. За увесь час в сумі у 29 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 96 соба. У двох пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.