Підозрюваного у корупції депутата Львівської облради помітили у впливі на суд

0
869

24.04.2020 року на офіційному веб-сайті Львівської обласної ради з ініціативи підозрюваного у корупції депутата Львівської облради Михайля Дзюдзя був оприлюднений проєкт рішення № 1697-ПР “Про затвердження списків присяжних для місцевих загальних судів Львівської області”.

Про це повідомляє ГО “Громада та ініціатива” на своїй сторінці у facebook.

У проєкті рішення пропонується затвердити список присяжних для Червоноградського міського суду Львівської області в кількості 1 особи, а також затвердити список присяжних для Сокальського районного суду Львівської області в кількості 4 осіб.

“Найцинічніше полягає у тому, ініціатором проєкту рішення є депутат Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь, якого підозрюють у корупції” – зазначають активісти.

Читайте також: Депутата Львівської облради затримали на хабарі – ЗМІ.

На погляд ГО “Громада та ініціатива”, особа, яка проходить у кримінальному провадженні щодо отримання неправомірної вигоди, мала би утриматися від реєстрації подібних проєктів рішень, оскільки вони суттєво впливають на правосуддя, а це можна розглядати як конфлікт інтересів.

Нагадаємо, що 11 березня, оперативники Служби безпеки України та детективи НАБУ за підтримки управління внутрішньої безпеки Мін’юсту затримали начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та депутата Львівської облради Михайла Дзюдзя на хабарі 1000 доларів від підлеглого.

Про це міністр юстиції України Денис Малюська повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як заявив Денис Малюська, це був останній із кількох періодичних платежів, які отримував посадовець.

“Є (точніше був) у мене такий підлеглий – Дзюдзь Михайло Семенович – керівник (колишній) Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Мін’юсту. Феєричний… мужик. У останній робочий день (був попереджений про звільнення), після селекторної наради, на якій усім вкотре нагадали про те, що хабарі толерувати ніхто не буде, взяв хабар у розмірі близько однієї тисячі дол. США від одного зі своїх підлеглих” – наголосив Денис Малюська.

Є (точніше був) у мене такий підлеглий – Дзюдзь Михайло Семенович – керівник (колишній) Західного міжрегіонального…

Опубликовано Denis Malyuska Четверг, 12 марта 2020 г.