“Підлили алкоголю і скористалися”: у Польщі двох українців звинувачують у зґвалтуванні 18-річної польки

0
2900

У Польщі двох українців 26 та 27 років звинувачують у зґвалтуванні 18-річної польки. Суд уже заарештував 26-річного громадянина України. За попередньою інформацією злочин стався у Глівіцах на Новий рік.

Про це пише inpoland.net.pl., передає “Цинічний Львів”.

Прессекретар поліції Глівіце, Марек Сломський сьогодні, 5 січня, заявив, що злочин стався під час новорічної вечірки в одній з квартир. У заході взяли участь троє добрих знайомих — дівчина, громадянка Польщі, та двоє українців.

“За клопотанням поліції та прокурора суд заарештував 26-річного громадянина України, який у своїй квартирі шляхом хитрощів зґвалтував 18-річну місцеву жительку. Другий із винних, також українець, віком 27 років, зараз перебуває під наглядом поліції”, – додав Марек Сломський.

Зважаючи на характер справи, поліція не розголошує жодних додаткових деталей. За неофіційною інформацією, постраждала повідомила, що чоловіки підлили їй алкоголю, а потім скористалися її станом.

Відповідно до Кримінального кодексу, кожен, хто спричинив статевий акт насильством, незаконною погрозою або обманом, підлягає позбавленню волі на строк від 2 до 12 років.

У справі ведеться слідство, яке й має з’ясувати всі обставини події.

Нагадаємо, у новорічну ніч підліток зґвалтував малолітню дівчину.