Підключив блок живлення, але ноутбук не заряджается

0
610

Неможливо зарядити ноутбук – серйозна проблема, так як це призводить до серйозних затримок в роботі і викликає небажаний стрес. Це те, з чим ми стикаємося дуже часто, але бувають випадки, коли наші ноутбуки просто відмовляються співпрацювати. Іноді ноутбук не заряджається, навіть якщо він підключений до джерела живлення. Коли це відбувається і вам необхідно завершити роботу екстрено, ви дійсно не можете дозволити собі піти у сервісний центр і відремонтувати його.

Як виправити, що ноутбук, підключений до мережі, але не заряджається в Windows 10

Вирішити проблему з зарядкою ноутбука не так складно, якщо ви знаєте, як це зробити правильно. Іноді в вашому ноутбуці відсутня синхронізація між акумулятором і зарядним пристроєм, через що він не заряджається, навіть коли він підключений до мережі. Ви можете спробувати відключити зарядний пристрій і перезавантажити ноутбук, щоб змусити його почати зарядку. Це може працювати в більшості випадків, але іноді вам потрібно використовувати більш складні методи вирsityyz, які вимагають часу. Ось список ефективних і простих способів вирішення цієї проблеми, які допоможуть вам зарядити ноутбук і відновити роботу.

Видаліть та скачайте знову драйвер батареї

Іноді необхідно переустановити драйвери акумулятора і адаптера, тому що вони перестають працювати належним чином і в результаті акумулятор ноутбука не заряджається навіть при підключеному зарядному пристрої. Щоб зробити це ефективно, виконайте наступні дії в правильному порядку:

  • 1) Підключіть зарядний пристрій до ноутбука і одночасно натисніть «Windows+R», після чого відкриється «Виконати».
  • 2) Відкриється вікно, в якому вам потрібно буде ввести devmgmt.msc в порожнє місце і натиснути «Enter».
  • 3) На екрані відкриється диспетчер пристроїв. Натисніть «Батареї» і після того, як опції будуть розширені, клацніть правою кнопкою миші «Батарея, сумісна з Microsoft ACPI» і виберіть «Видалити».
  • 4) Після завершення видалення зачекайте кілька секунд і вийміть акумулятор з ноутбука.
  • 5) Зачекайте 10 секунд, потім замініть акумулятор і підключіть зарядний пристрій. Потім перейдіть в Диспетчер пристроїв і виберіть Сканувати на предмет змін обладнання. Це просканує ваш ноутбук і після завершення роботи з батареєю запропонує перевстановити драйвери батареї.
  • 6) Перевстановлення акумуляторів займе якийсь час, після чого вам доведеться перезавантажити ноутбук. Це усуне всі проблеми, і ваш ноутбук почне заряджатися.

Подивіться, чи працює адаптер живлення

Якщо блок живлення вашого ноутбука перестає працювати, ви також можете зіткнутися з проблемою, що акумулятор ноутбука не заряджається. Що ви можете зробити, так це вийняти акумулятор або від’єднати кабель акумулятора від материнської плати і підключити зарядку до ноутбука. Потім запустіть ноутбук і подивіться, запустився він, значить з вашим адаптером все в порядку. Він працює правильно.

Замініть акумулятор

Якщо ви випробували всі перераховані вище методи, але проблема з підключеним до мережі ноутбуком і відсутністю зарядки переважає, вам необхідно виконати цей метод. Ви повинні замінити батарею на нову, так як вона, швидше за все, перестала працювати належним чином і перешкоджає процесу зарядки. Заміна батареї до ноутбуків – останній варіант, але іноді це єдине рішення.