Підбірка найкращих турецьких серіалів, які варто подивитися

0
3591

Інформаційне агенство “Цинічний Львів” презентуває вам підбірку найкращих турецьких серіалів за версією нашої редакції.

Серіал «Нескінченне кохання» (тур. Kara Sevda) — турецький телесеріал в жанрі гостросюжетної драми. На екранах з 14 жовтня 2015 року. Прем’єра в Україні відбулася на каналі “1+1” 28 серпня 2017 року. Телесеріал транслювався в 12 країнах. Перший сезон складається з 35 епізодів . Другий сезон складається з 39 епізодів.

 

Серіал «Величне століття. Роксолана» – це історія складного шляху молодої української дівчини Роксолани, яка за часів правління султана Сулеймана I спочатку потрапила у полон до турків, а пізнійше стала дружиною султана…
Основою сценарію телесеріалу «Величне століття. Роксолана» стали реальні події, середньовічні документи та історичні романи.

 

Серіал Чорно-біла любов. Головними героями турецького серіалу «Чорно-біла любов» є Ферхат і Асли – дві повні протилежності. Ферхат – молода людина, серце якої настільки заледеніло, що він здатний на вбивство без почуття жалю. Інстинкти хлопця беруть гору над розумом і почуттями. Щоб досягти мети, він здатний на все. Він – злочинець, який вже кілька років займається тим, що віднімає життя в інших людей.

 

«Любов та покарання» (тур. Aşk ve Ceza) — турецький драматичний телесеріал, що транслювався на телеканалі ATV з 5 січня 2010 по 27 червня 2011 р. Головні ролі виконували: Нургюль Ешілчай, Мурат Йилдірім, Томріс Інджер, Феріде Четін, Гекчен Янарда. Серіал знятий у Вані, Бодрумі та Стамбулі. Молода жінка одного разу виявляє свого нареченого в ліжку з іншою жінкою. Оскільки це відбувається за кілька днів до весілля, вона втрачає нареченого, віру у відданість і любов, мріє помститися. Вона йде до бару і там знайомиться з молодою людиною, вони проводять разом незабутню ніч. Уранці в обох одночасно виникає почуття любові та ненависті.

Приємного перегляду!