Під стінами Львівської обласної ради активісти палили шини (ВІДЕО)

0
388

Після того як депутатська більшість обласної ради на сесії не підтримала ініціативу депутата Львівської обласної ради Олега Панькевича заслухати одним з перших питання про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Львівської області, активісти запалили шини.

Відповідне відео оприлюднив громадський активіст, атовець Михайло Галущак.

“Ці запалені шини під стінами Львівської облради – це нагадування цій владі, що вона може закінчити так само, як режим Януковича Більшість облради відмовилася переносити питання про ОТГ на початок сесії (поставили 10 у порядку денного). Зате питання про бюджет 1, а про зарплати голові облради та заступникам – 5. Люди вже тиждень днюють і ночують на морозі перед стінами ОДА, а їм так влада плює в обличчя”, – зазначив атовець.

За кілька хвилин після займання працівники правоохоронних органів погасили палаючі шини.

Також люди скандували “Ганьба Ганущину”, “Депутати виходьте до людей”.

Нагадаємо, сьогодні під стінами сесії Львівської обласної ради мітингували мешканці кількох громад, які вимагала внесення їхніх громад у перспективний план об`єднання ОТГ області.

Ці запалені шини під стінами Львівської облради – це нагадування цій владі, що вона може закінчити так само, як режим ЯнуковичаБільшість облради відмовилася переносити питання про ОТГ на початок сесії (поставили 10 у порядку денного)Зате питання про бюджет 1, а про зарплати голові облради та заступникам – 5Люди вже тиждень днюють і ночують на морозі перед стінами ОДА, а їм так влада плює в обличчя

Опубликовано Михайло Галущаком Четверг, 5 декабря 2019 г.