Сьогодні, 3 березня, на вулиці Винниченка біля Львівської обласної держадміністрації активізувалися протести громад довколишніх сіл проти приєднання до Львова.
Про це повідомляє кореспондент “Цинічного Львова”.
Громади налаштовані рішуче й вийшли на протест, аби не допустити приєднання їхніх сіл до Львова. Зокрема, серед протестувальників присутні уувеликій кількості мешканці Мурованської та Сокільницької ОТГ.
До слова, транспорт скеровують по Підвальній.
Відео-трансляція з місця події: https://m.facebook.com/groups/740894916377252?view=permalink&id=862421570891252





