Під час снігової лавини на Закарпатті загинув турист

0
1600

На Закарпатті 25 січня троє туристів зі столиці потрапили під снігову лавину. Один з них загинув.

Про це повідомили на сайті очільника області Геннадія Москаля.

Трагедія сталася ввечері у Рахівському районі. Під лавину потрапили троє 28-річних чоловіків, які проходили туристичний маршрут біля гори Стіг.

“Перед сходженням на гору хлопці зв’язувалися з рятувальниками й питали, наскільки безпечний цей маршрут, – повідомляє Геннадій Москаль. – Їм відповіли дослівно так: “Не йдіть, бо похорони дуже дорого обходяться!” Незважаючи на попередження, всі троє вирішили піти в гори. Уже під час спуску вони зірвали першу лавину, яка засипала їх до пояса. А потім зірвали другу, яка засипала їх повністю”.

В повідомленні на сайті додали, що один із туристів зумів самотужки вибратися з-під снігу й допоміг відкопати свого товариша. Після чого обидва відкопали третього.

“На жаль, молодий чоловік задихнувся під снігом і загинув. Хлопцям довелося переночувати зі своїм загиблим товаришем у наметі, тільки вранці вони змогли зв’язатися з аварійно-рятувальним загоном. Залишивши тіло загиблого на місці, обоє вирушили до бази відпочинку й на півдорозі зустрілися з рятувальниками Держслужби з надзвичайних ситуацій. Зараз життя киян у безпеці, разом із групою рятувальників вони повернулися на місце сходження лавини, щоб відшукати тіло товариша”, – йдеться в матеріалі.