Peugeot – автомобілі для тих, хто цінує якість

0
215

Автомобіль давно перейшов з категорії товарів для розкоші у категорію товарів першої необхідності. В такому швидкоплинному світі завдяки автомобілю ви суттєво економите час на добирання у будь-яку точку на карті, що дає змогу швидше і без втрат особистої енергії досягати кращих результатів.

При виборі автомобіля важливо оцінити такі фактори:

  • надійність і репутація виробника. Цей фактор перевіряється часом і відгуками клієнтів. Бо все ж кожен з нас надіється, що автомобіль прослужить нам довго і його не доведеться міняти через несправності чи недоліки, допущені ще на стадії його виробництва;
  • можливість технічного ремонту. Якщо ви придбали автомобіль еліт-класу, але в Україні тяжко дістати деталі до вашого авто, чи взагалі здійснити ремонт або ж він дороговартісний, то навіть найменша поломка викликатиме у вас багато нервів та переживань;
  • економність. Споживання палива особливо важливе тим автолюбителям, які багато подорожують чи відправляються у відрядження. Та й в побутовому використанні кожного зацікавить шанс зекономити на пальному, якщо виробник авто надає таку можливість.

Ви можете сформувати свої важливі фактори при виборі автомобіля, ми назвали лиш ті, які цікавлять більшість клієнтів автосалонів.

Якщо для вас переважаючу роль грає співвідношення «ціна – якість», то радимо звернути увагу на автомобілі марки Peugeot, а особливо на PEUGEOT 2008 SUV. Дизайн цього кросовера важко сплутати з іншими, він поєднує в собі практичність і стиль. Peugeot2008 SUV виглядає і автомобілем сімейного типу, і автомобілем бізнес-класу через вдалий симбіоз форм, структури і кольору. Автомобілі Peugeot відомі у всьому світі і через якісний функціонал та потужність двигунів.  До того ж автомобілі Peugeot забезпечені технологіями, які допомагають водію впоратись з небезпеками на дорозі та покращують орієнтацію в просторі. Придбати такий автомобіль можна в автосалоні Peugeot.

А любителям гострих відчуттів Peugeot підготував спеціальні пропозиції спорт-карів. Тож якщо ви натхненні спортивними перегонами, любите швидку їзду, то Peugeot гарантує задоволення ваших потреб у швидкості, маневреності, динамічності та гострих враженнях завдяки марці Peugeot208 GTi.

Для тих, хто береже довкілля, Peugeot пропонує автомобілі з двигунами BlueHDi. За допомогою особливої технології Peugeot досягли можливості знизити викиди оксиду азоту на 90% та викидів вуглецю до 82г/км. При цьому витрати пального також знизились. Погодьтесь, це важливо для нашої планети.

Щоб обрати свій автомобіль марки Peugeot, зверніться у автосалон Пежо та пройдіть тест-драйв будь-якого автомобіля, що припав вам до душі. У Автоцентрі на Столичному вас задовільнить якість обслуговування, ціни та особливе відношення до кожного клієнта.