Петро Порошенко: “Зеленський розпочав своє президентство з порушення”

0
3129

Попередник Зеленського, Петро Порошенко, вважає, що команда нового президента розпочала свою діяльність з порушення Конституції України.

Про це він сказав під час звернення до журналістів.

“Це природне бажання президента України мати більшість у Верховній Раді… Верховну Раду можна розпускати не тоді, коли забажається президенту, навіть коли це для нього потрібно, а тоді, коли є вичерпний перелік підстав для таких дій президента”, – пояснив він.

Петро Порошенко зазначив, що в Конституції України є дві важливі умови: відсутність коаліції і неможливість розпуску Ради за 6 місяців до закінчення терміну повноважень нового парламенту.

“На жаль, Конституція не була дотримана. Ми бачимо, що команда Зеленського почала діяльність з порушення. Це точно не може не викликати занепокоєння”, – сказав Порошенко, додавши, що його команда попри все готова до виборів.

Порошенко також розповів, що найближчим час проведе з’їзд партії, на якому проведуть “серйозний ребрендинг” і оновлення партійного списку.

“Те що сьогодні відбувалося у Верховній Раді, коли тишком-нишком за дуже прискореним темпом намагалися змінити виборче законодавство, при чому змінити його на користь закритих списків, змінити його для того, щоб проходили нікому невідомі секретарки, водії, охоронці, – це точно не є виборчою реформою і точно не є тим, чого потребує Україна”, – сказав Порошенко.