Перша золота, друга срібна та дві бронзові медалі: надуспішний день для українських спортсменів у Токіо (ФОТО, ВІДЕО)

0
437

30-річний спортсмен здолав у фінальному поєдинку угорця Віктора Лорінца та виграв першу золоту медаль токійської Олімпіади для України. Це також перше олімпійське золото у кар’єрі титулованого українця.

Борець греко-римського стилю Жан Беленюк не стримував емоцій після перемоги у фіналі Олімпійських ігор-2020.

Після тріумфу на Іграх-2020 Жан Беленюк накинув на свої плечі синьо-жовтий прапор та під гучні аплодисменти публіки станцював запальний український гопак.

Зауважимо, сьогодні призерами Ігор-2020 також стали Ірина Коляденко (бронза), Парвіз Насібов (срібло) і український дует з артистичного плавання Марта Фєдіна та Анастасія Савчук (бронза). Загалом, українські атлети здобули у Токіо 11 нагород – 1 золоту, 2 срібні та 8 бронзових.

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов поступився у фіналі Олімпійських ігор в Токіо, однак виграв срібну медаль.

У вирішальному поєдинку за золото Олімпіади українець програв іранцю Могаммеду Реза Гераі – 1:9.

Парвіз Насібов завоював для України восьму медаль Олімпійських ігор-2020, та друге срібло. На шляху до фіналу Насібов здолав єгиптянина Могаммеда Ібрагіма Ель-Саєда, представника Данії Фредеріка Б’єрехуса та екс-чемпіона світу росіянина Артема Суркова.

Насібов виборов друге олімпійське срібло для України

Українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль у фіналі Олімпійських ігор у Токіо з артистичного плавання.

Український дует показав третій результат (189.4620) та взяв бронзу токійської Олімпіади.

Золото здобули представниці Росії, вони набрали 195.9079 очок. Срібну медаль одержали китаянки (192.4499). Марта Фєдіна та Анастасія Савчук принесли Україні десяту нагороду Олімпійських ігор-2020, та сьому бронзу.

Українські плавчині Савчук та Фєдіна здобули десяту медаль Олімпіади-2020

Борчиня вільного стилю Ірина Коляденко перемогла у бронзовому фіналі Олімпійських ігор у Токіо.

Українка здолала у поєдинку за бронзову нагороду представницю Латвії Анастасію Григор’єву.

У напруженій боротьбі Ірина Коляденко перемогла суперницю з рахунком 3:1 та принесла Україні 8-му бронзову медаль Олімпіади у Токіо.