“Перше, що потрібно зробити в Україні, це реальну соціальну революцію”, – Савік Шустер

0
3168
фото: Главред

Перше, що потрібно зробити в Україні, – це реальну соціальну революцію. Тому що далі так не можна. Не можна, щоби 95 відсотків населення країни жили у злиднях, а 5 відсотків жили у розкоші.

Про це відомий ведучий та тележурналіст Савік Шустер заявив на ефірі одного з українських телеканалів.

“Потрібно реально вводити соціальну справедливість. Але не через пільги, не через всі ці абсолютно злодійські схеми, зокрема пільги на газ чи інші пільги. Це ж усе йде у кишені чиновників. А народ тут зовсім ні до чого. Потрібно починати з реальної соціальної програми”, – підкреслив журналіст.

На переконання Савіка Шустера, виходом із ситуації може бути безумовний базовий дохід: “Чому я за безумовний базовий дохід? Це коли всі люди – і бідні, і багаті – отримують базовий дохід. Ця тема, яка широко обговорюється у США, Канаді, Швейцарії, скрізь, у всьому світі. Тому, якщо ми не підемо по шляху соціальної справедливості, ми отримаємо вибух”.

“1 відсоток населення землі володіє володіє 99 відсотками багатства. Хіба таке може бути? Пора говорити про справедливість. Я вважаю, що без соціальної справедливості не буде нічого. Не завершиться ні війна, не буде ніяких реформ, бо всі доходи знову ж таки будуть йти чиновникам у кишені”, – зазначив відомий ведучий.