“Пережив зупинку серця”: на Львівщині просять допомогти важкохворому хлопчинку

0
1285

Небайдужих львів’ян просять допомогти зібрати кошти для наступного лікування Ромчика Роїка, який з дитинства бореться за своє життя та здоров’я. Пройдені курси лікування суттєво йому допомогли дитині, проте, щоб досягти  результатів, потрібні подальше лікування та реабілітація, а збір практично зупинився.

Про це повідомляє tvoemisto.

За словами матері хлопчика Ольги Роїк, у три місяці Ромчик переніс складну операцію Касая, а в 11 місяців йому провели складну операцію з пересадки печінки за кордоном.

«То був дуже складний випадок, гроші збирали всією Україною. Операцію мій хлопчик переніс, але вже за два тижні нас чекало нове випробування – два тижні коми, зупинка серця на 10 хвилин. Після цього наше життя змінилося. Дитина втратила усі навики. Вирок медиків – Ромчик не житиме. Ми повернулися в Україну. І вже через рік в дитини трапився крововилив, температура піднялася до сорока – і знову операція, і знову боротьба за життя. Зміни є. Після пересадки і коми синочок сам почав дихати, зняли трахеостому з шиї, почав (хоч і мелену) їсти їжу. Медики зняли гастростому», – каже Ольга Роїк.

У серпні 2020 року завдяки небайдужим людям вдалося зібрати кошти на операцію у Варшаві. Під час операції, яка тривала дві години, хлопчику розширювали вену, яка звузилася і загрожувала життю. Далі було лікування в Китаї, де дитина також перенесла операцію і два наркози. Після цього Ромчик краще тримає спинку, голову, почав потрохи спостерігати, слухати, вже вимовляє звуки.

Ромчику Роїку надалі готові допомагати у Китаї та пролікувати уражений мозок. Але на це потрібні чималі гроші.

«Я бачила діток, які пролікувавшись там, мали гарні результати, вперше сказали слово «мама». Дуже надіюся, що китайські медики допоможуть і нашому Ромчику. Це та соломинка, за яку я чіпляюсь, аби допомогти своїй дитині. Без цієї реабілітації нас відмовляють оперувати у Польщі, тим не менше потрібно терміново зробити операцію із закриття брюшної стінки, тобто зашиття м’язів живота», – додає мама Ромчика.

Операція триває 6 годин і, щоб її перенести, стан дитини треба стабілізувати. У Китаї потрібно пройти щонайменше 4 курси, а це 15 тисяч доларів кожна.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 9487 3857.