Переваги та вартість альтанки з дерева

0
267

Альтанки з дерева, на сьогодні, набули широкого використання для облаштування сучасних ландшафтів та прибудинкової території. Це чудове місце для відпочинку біля заміського будинку чи дачі. Її розміри можуть бути будь-які, залежно від самої ділянки.

Кожна з них виглядає по своєму неповторно завдяки великому вибору матеріалів, форм виконання та лакофарбових покриттів.

Традиційно споруду використовують для приготування їжі на свіжому повітрі, дружніх чи сімейних посиденьок.

Оциліндрований брус – це вид будівельних матеріалів округлої форми, розміри яких однакові по всій довжині. Споруди з цього матеріалу виходять з рівними стінами та акуратними.

Для будівництва альтанки використовують брус діаметром 200 мм. Найбільш поширеним матеріалом слугує деревина сосни. Вона стійка до вологи та здатна служити довгий період.

Переваги альтанки з брусу:

 1. Естетична привабливість споруди – виглядають гармонійно з будь-яким ландшафтом та не потребують додаткових опоряджувальних робіт.
 2. Швидке будівництво самої конструкції.
 3. Тривалий термін служби – може прослужити не одному поколінню за умови належного догляду.
 4. Екологічність – матеріал, що використовується безпечний для людини та навколишнього середовища.
 5. Варіативність конструкції – з брусу можна звести будь-які за формою та розміром споруди.

Види альтанок

Конструкція дерев’яної альтанки може бути різноманітних форм, розмірів та стилю.

Все залежить від побажань замовника та його особистих вподобань. При воборі того чи іншого виду, необхідно врахувати особливості й інших забудов на ділянці, щоб весь архітектурний ансамбль виглядав максимально гармонійно.

Найбільш поширеними геометричними формами альтанки є: квадрат, прямокутник, шестикутник. Саме такі види є найбільш поширеними на сьогодні. Вони гармонійно впишується в будь-який ландшафт, створюючи приємну атмосферу довкола.

Окрім цього, виділяють ще такі види конструкцій:

 1. Відкриті – коли стіни практично відсутні та виконують функцію опор, в таких видах не передбачені вікна та двері. Призначені вилючно для літнього відпочинку. Може захистити від літнього дощу, але не від холодного морозу чи вітру.
 2. Закриті – це повноцінні приміщення, що є заскленими, з вікнами, дверима, їх можна використовувати цілорічно. В загальному, вже нагадують повноцінний невеликий будинок. В такій споруді дуже затишно та комфортно перебувати в прохолодний осінній та зимовий вечір. А якщо утеплити стіни та провести опалення всередині, то будівлю можна використовувати як відпочинковий будинок. Тут можна помістити великий стіл, меблі.
 3. Напіввідкриті – відрізняються тим, що деякі стіни в них можуть бути відкриті, інші ж навпаки повністю – зашиті. Часто в таких варіантах передбачається мангал.

Що ж стосується розмірів альтанок, тут все залежить безпосередньо від самої земельної ділянки.

В середньому їх розміри коливаються близько 5-20 м2 – https://derevodim.com.ua/progects/projects-arbors.

Параметри також звичайно залежать і від кількості людей, яких потрібно розмістити всередині. В залежності від розмірів можна виділити такі види:

 1. Невеликі – ті, що мають площу біля 5 м2. Вони підходять для відпочинку вдвох. Разом з тим, більшу компанію запросити вже не вдасться. Зазавичай, зводяться відкритого типу.
 2. Середні, площа яких становить 6лизько 10 м2. Тут зможе поміститися 6-8 чоловік одночасно.
 3. Великі – по суті є повноцінними приміщеннями. Їх квадратура складає від 10 до 20 м2. Якщо споруда має 20 м2, то спокійно можна влаштовувати банкет або невелику вечоринку на свіжому повітрі.

Стиль виконання альтанок зі зрубу може бути найрізноманітнішим: класичний стиль, хай тек тощо. Кожен із них чудовий по своєму.

Такі конструкції вирізняються привабливим дизайном, особливо, якщо прикрасити їх підходящими під стиль деталями. Це можуть бути: акуратні дранки з дерева; різноманітні декоративні елементи; деталі з імітацією; легкі тканині полотна.

Особливо затишно виглядають альтанки, в яких передбачено світильники, що розташовані в центральній частині конструкції.

Вартість будівництва конструкції розраховується відповідно до складеного кошторису і залежить від: розміру конструкції, її типу, форми, обраного діаметру брусу, архітектурних особливостей.

Спеціалісти компанії «ДеревоДім» запропонують Вам рішення, завдяки якому Ви отримаєте якісну та надійну конструкцію за оптимальною вартістю – https://derevodim.com.ua/progects/projects-arbors.

Власне виробництво мінімізує зайві витрати та дозволить встановити альтанку «під ключ» за конкурентними цінами по всій території України.