Переваги позик у мікрофінансової огранізації Ваша Готівочка

0
709
Мікрофінансова організація Vashagotivochka (Ваша Готівочка) пропонує громадянам України комфортний варіант вирішення фінансових труднощів у вигляді отримання мікропозик онлайн на банківську карту. Отримати кредит можна на сайті Vashagotivochka.ua в будь-який зручний час і в будь-якому місці. Як підтверджують про Ваша Готівочка відгуки, організація дійсно здатна виручити в складній ситуації і дозволяє отримати потрібну суму на карту швидко і зручно.Ваша ГотівочкаПереваги Ваша Готівочка

У компанії Vashagotivochka особистий кабінет дозволяє здійснювати всі фінансові операції в режимі онлайн. Вирішивши взяти мікропозик в Ваша Готівочка Україна, клієнт отримує наступні переваги:

  1. Отримати в Vashagotivochka кредит онлайн можна швидко і просто, без відвідування офісів, надання численних документів, залучення поручителів і надання застави.
  2. Також не потрібно підтвердження доходу.
  3. У Ваша Готівочка кредит на карту доступний всім повнолітнім громадянам. Вимоги до позичальника дуже лояльні.
  4. Е бонусна програма для позичальників.
  5. Існує можливість кредитного договору, а також дострокового погашення мікропозик без штрафних санкцій. Це дозволяє зробити Ваша Готівочка особистий кабінет. У Vashagotivochka вхід відбувається по номеру телефону і створеному при реєстрації пароля.

З недоліків у Ваша Готівочка відгуки відзначають короткі терміни кредитування (Хоча комусь це навіть більше підійде так як МФО в першу чергу це позики на короткий період і перед тим як брати позику ви повинні це розуміти), досить суворі методи роботи з боржниками, а також наявність вікових обмежень (позичальник повинен бути молодше 75 років).

У Vashagotivochka кредит обмежується сумою в 7 000 гривень. Термін кредитування становить до 16 днів, процентна ставка – 2% в день. Отримати кошти можна на свою банківську карту всього за 15 хвилин незалежно від того, де ви знаходитесь. Інший варіант, як отримати в Ваша Готівочка кредит – відвідати одне з відділень МФО, яких налічується більше двох сотень по території всієї країни.

Погасити заборгованість також можна одним із зручних способів. Можна здійснити в Ваша Готівочка вхід в особистий кабінет і внести кошти з банківської карти. Також можна використовувати банківський переказ, термінали, IBOX і мобільний банкінг. Клієнт може погасити взятий в Ваша Готівочка кредит онлайн готівкою у відділенні мікрофінансової компанії.