Переваги алюмінієвих вікон і дверей

0
661

У світі сучасних технологій ми прагнемо максимально поліпшити якісні показники умов проживання і прагнемо до комфорту. При цьому неминуче зростають вимоги до констукцій, призначених для природного освітлення приміщень і вентиляції, а також для захисту від шуму і пилу. Саме такі надійні алюмінієві вікна і двері, а також інші вироби з алюмінієвого профілю у Києві пропонує компанія VSV-group, які виготовляються із застосуванням сучасних наукових розробок.

Завдяки високим технічним характеристикам і функціональності, алюмінієві віконні та дверні системи знайшли високу популярність на ринку. Сьогодні в сфері будівництва алюмінієві конструкції практично не мають конкурентів.

В Україні алюмінієвий профіль широко застосовується з огляду на велику стійкості до перепадів температури, що характерно для місцевого клімату. Більш того, він володіє високими звукоізоляційними і термостійкими властивостями. Алюмінієвий профіль дозволяє використовувати різноманітну колірну гаму, що важливо в сфері будівництва та архітектури.

Переваги вікон та дверей з алюмінієвого профілю:

  • екологічно чистий і безпечний матеріал;
  • пожежостійкість;
  • легкість;
  • міцність;
  • високі показники тепловіддачі і звукоізоляції;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • можливість вибору кольору під загальний дизайн.

Алюмінієві вікна

Вікна з алюмінієвого профілю бувають “теплими” і “холодними”. Вікна холодного типу призначені для установки в нежитлових приміщеннях, зокрема, в парковках, галереях, підсобках, балконах. У виробництві теплих вікон використовуються ізоляційні матеріали та особливі технології, які дозволяють зберігати тепло і комплектуються одинарними і подвійними склопакетами. До переваг алюмінієвих вікон гідно відноситься простий догляд за виробом, так як матеріалу властиво не накопичувати на поверхні бруд і пил. Важливою перевагою алюмінієвих вікон є їх і пожежобезпечність. Вікна з алюмінієвого профілю бувають глухими і що відкриваються. Другі поділяються на повністю або частково відкидні і похило-поворотні. Алюмінієві вікна здатні зберігати свої властивості, що сприятливо впливає на тривалість терміну експлуатації (до 80 років). Особливості матеріалу дозволяють перевозити вироби і монтувати алюмінієві конструкції.

Алюмінієві двері

Двері з алюмінієвого профілю здатні прослужити тривалий час, завдяки високим фізичним властивостям матеріалу. Вони легкі і при цьому дуже міцні. Алюмінієві двері застосовуються в різних кліматичних зонах, так як легко переносять різкі перепади температури і не піддаються корозії. Алюмінієві двері за типом відкриття поділяються на двійча́сті, маятникові і радіусні. Двійчасті двері з алюмінієвого профілю відкриваються тільки в одну сторону. Маятникові двері відкриваються і закриваються в обидві сторони і використовуються в місцях середнього потоку людей. Радіусні розсувні двері встановлюються в місцях великого потоку людей. Керувати ними можна за допомогою ручних або автоматичних пристроїв. Обираєте найкращі вироби з алюмінієвого профілю і замовляйте на vsv-group.com.ua.