Переплату за світло не повернуть: в обленерго шокували українців нахабністю

0
1790

Українцям не повернуть їх законні гроші.

Переплату за електроенергію, яка була в українців до початку 2019 року, їм не повернуть. Відповідну заяву зробила компанія Запоріжжяобленерго.

Компанія опублікувала прес-реліз, в якому пояснила, що не має можливості повернути переплату користувачів за електроенергію.  Вони повідомили, що “Ощадбанк” відмовився повертати переплату за послуги з електрики, яка існувала до кінця 2018 року. Мова йде про кошти, які споживачі заплатили авансом або помилково.

В обленерго заявили, що кошти за оплату електроенергії надходили на спецрахунок в “Ощадбанк”, до якого вони не мають доступу. У компанії також додали, що виділяти кошти на повернення переплат зі своїх рахунком вони не будуть.

Раніше повідомлялося, що в січні цього року суми субсидій на одне домогосподарство стали значно менше. Однак порівняно з 2018 роком, пільги неабияк урізали.

Як свідчать офіційні дані Державної служби статистики, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума зменшилася на 21,3%.

Велика частина населення ще в січні 2019-го звернулися за оформленням субсидій. Таких сімей налічується 279,4 тисяч. Це на 55,5% більше, ніж у січні минулого року.