Перехід бізнесу на українську мову: відомі українські зірки записали інформаційні відеоролики

0
4637
В Україні створили інформаційні відеоролики з відомими українцями щодо переходу сфери обслуговування на державну мову з 16 січня 2021 року.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на ДІЛО.

“Щиро дякую громадським активістам, представникам спільноти Мова об’єднує та відомим українцям, які долучилися до підтримки 30 статті Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” і створили інформаційні відеоролики щодо переходу сфери обслуговування на українську мову з 16 січня 2021 року. Проєкт, зокрема, підтримали лідер гурту KOZAK SYSTEM Іван Леньо, актори Ірма Вітовська-Ванца та Юрій Дяк, актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв”, – написав Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

Він запросив долучитись до інформаційної кампанії центральні та місцеві телеканали, розмістивши відеоролики як соціальну рекламу. Також Кремінь закликав усіх небайдужих поширювати їх у соцмережах та інтернет-ресурсах.

“Сподіваюсь, що завдяки спільним зусиллям, якомога більша кількість українців, які працюють в сфері обслуговування, будуть обізнані зі своїми обов’язками – надавати споживачеві інформацію про товари та послуги українською мовою. А споживачі, у свою чергу, знатимуть, що у супермаркеті чи в інтернет-магазині, у кав’ярні чи ресторані, в банку чи в аптеці, на вокзалі чи АЗС, за замовчуванням обслуговування має відбуватися державною мовою”, – додав Кремінь.

Читайте також: “Приходять і вказують нам, що ми не повинні бути українцями”: у кафе, що належить ветерану АТО розгорівся скандал