“Перебує в реанімації”: у Хмельницькому госпіталізували священника з підозрозрою на коронавірус

0
10552

У Хмельницькому з підозрою на коронавірус шпиталізували 44-річного священника. Він повернувся з Греції, де був у паломницькій мандрівці на Афоні.

Про це йдеться у випуску ТСН 16:45.

Днями священнослужитель звернувся до медиків зі скаргами на погіршення самопочуття й високою температурою. Чоловік зараз у реанімації в Хмельницькій інфекційній лікарні із двосторонньою пневмонією. Його стан тяжкий, він підключений до апарату штучної вентиляції легень. Зараз чекають результатів лабораторних досліджень на коронавірус.

Тим часом зняли підозру з родини на Дніпропетровщині. Вагітна жінка з трьома дітьми із симптомами застуди звернулася до лікарів та повідомила, що чоловік тиждень тому приїхав з Італії. Медики діагностували в родини грип.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. В Україні тим часом планують запровадити карантин у школах та університетах.