Перебуваю у лікарні, здав третій тест. У нардепа від Слуги народу коронавірус?

0
415

Народний депутат від партії “Слуга народу” Руслан Горбенко підтвердив, що перебуває в Олександрівській лікарні Києва з підозрою на Covid-19, а результати двох тестів показали протилежні результати.

Про це сам Горбенко повідомив у Facebook.

“Я дійсно в Олександрівський лікарні, здав 2 тести: один результат негативний, інший позитивний. Сьогодні здав третій. Чекаємо на результати, їх ще нема”.

За словами Горбенка, 18 березня увечері в нього піднялася температура, 19 березня з’явився кашель, потім полегшало, 21 березня він приїхав до лікарні і наполіг, щоб йому зробили рентген, оскільки при прослуховуванні все начебто було добре. Він додав, що під час дослідження у нього виявили лівостороннє запалення легень.

За словами Горбенка, з нардепом від “ОПЗЖ” Сергієм Шаховим він не спілкувався, і в лікарні вони теж не перетинаються, і з нардепом від “ОПЗЖ” Олександром Лукашевим теж.

Депутат додав, що за кордоном останні місяці не був. У комітетах також не був, відвідував засідання 17 березня, “але в масці”.

Наразі Горбенко переживає за родину. Він також закликав усіх сидіти вдома, не панікувати, бути чемними, берегти себе, близьких та Україну.