“Пенсіонери і так багато жеруть”: фантастична зарплата Андрія Реви вразила українців!

0
527

Міністр соціальної політики Андрій Рева “тяжкою працею” примудрився заробити цілих 130 тисяч гривень за минулий місяць, включаючи 18 тисяч гривень премії і 50 тисяч гривень матеріальної допомоги на оздоровлення.

Цією новиною ділиться на своїй сторінці в соціальній мережі український юрист і блогер Михайло Шнайдер.

За один місяць, Рева отримав стільки, скільки простий пенсіонер в кращому випадку отримає за сім років. Це переходить всі межі розуміння і здорового глузду. Як таке взагалі можливо? Поки мільйони українських людей похилого віку, не живуть, а виживають, цей персонаж, отримує такі колосальні гроші. Я вважаю, що настав час припинити весь цей цирк. І чим швидше, тим краще.” – переконаний Шнайдер.

“1564 гривень йому в пику”, “Гнати свиню в шию”, “Мало йому залишилось”, “Казнокради”, “Нова влада повинна звернути увагу на це беззаконня”, “А Зеленським в курсі?”, “Пенсіонери і так багато жеруть”, “А за що премія?, і хто призначав таку зарплату? На що дали мат.допомога? Хто і коли відповість за це свавілля?”, “Починати потрібно з нього і пахана Коболєва”, “Це той, що не їсть і не п’є”, – пишуть у коментарях українці.