Пенсіонер-шахрай видурив у людей 800 тис. грн

0
510

65-річний пенсіонер зі Львівщини разом із двома спільниками незаконним шляхом отримав від людей майже 800 тисяч гривень.

Про це інформує “Цинічний Львів”, покликаючись на пресслужбу Прокуратури Львіської області.

“Зловмисник, який понад 20 років займав різні посади в банківських установах і був детально обізнаним із функціонуванням цієї системи, залучив до злочину начальника та старшого касира відділення банку, разом з якими розробив ретельний план протиправного заволодіння коштами клієнтів банку”, – зазначається у повідомленні.

Відомо, що зловмисни підшукували клієнтів, які хотіли здійснити вклади депозитів і від імені банківської установи підробляли фінансово-бухгалтерські документи та депозитні договори.  Однак гроші на рахунки в банку не розміщували, а привласнювали їх. Так вкладників обманювали упродовж 2015–2016 років.

За наслідками досудового розслідування, 17.02.2020, учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч.3 ст.28, ч.3 ст.358, ч.3 ст.28, ч.4 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Також підозрюваним було обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту. Тепер за вчинене їм загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна