“Пеньок обісцяний…вже думав тебе на передовій грохнули”: депутат на Львівщині нахамив учаснику АТО

0
32972

Депутат Бродівської районної ради Василь Маховський, що на Львівщині цинічно образив ветерана російсько-української війни Миколу Федорчука. Так, він назвав учасника війни “пеньком обісцяним”, а також написав, що думав, що Миколу Федорчука “вже грохнули на передовій”.

Про це повідомляється у фейсбуці на сторінці Броди. За лаштунками” передає ІА “Цинічний Львів”.

Так там зазначено наступне:

“Сьогодні на сесії Бродівської районної ради попросив слова ветеран російсько-української війни, офіцер ЗСУ Микола Федорчук. Він зазначив: «Хочу звернутися до депутатів з приводу захисту честі і гідності»… Далі розповідає, як ганьбить районну раду депутат Василь Маховський, не добираючи слів у своїх дописах в соцмережах. Зокрема, на адресу ветерана АТО він написав дослівно таке: «Давно я тебе, пенька обісцяного, не чув, вже думав, що на передовій грохнули. Але, як виявилося, лихе не гине». (цитату дещо відредаговано, з граматикою і розділовими знаками Маховський не знайомий).
Яка була реакція на заяву воїна? Голова райради ледве спромігся вибачитися. І все. Ніякої обструкції з боку депутатів, ніякого публічного осуду… Не думаємо, що після цього хтось із районних обранців перестане Маховському подавати руку чи ще якось виявить своє ставлення. Навіть важко уявити, що відчував ветеран, воїн-захисник, якого після всіх випробувань на рідній землі поливають помиями і бажають загибелі. Не якісь сепаратисти, а цілий депутат! Невже не буде ніякої реакції громади?! Невже дамо себе так принизити?
А наривається Маховський давно. І в своїх висловлюваннях у публічних місцях, і в своїх дописах на ФБ. Матюки, хамство, зневага до людської гідності без огляду на стать, вік, статус. Нещодавно він накинувся з матюками на бродівську волонтерку, шановану вчительку, маму, дружину ветерана російсько-української війни, сестру воїна Наталію Макух. Мабуть, хтось йому сказав, що він загнався, і коментар стерли. Бо ж не думаємо, що сам покаявся. Зрештою, дехто давно запідозрив психічні відхилення в Маховського, навіть зверталися з клопотанням у відповідні органи, аби призначити психіатричну експертизу цьому депутатові. Але, мабуть, підключилися впливові люди, й Маховський досі зі своєю слабою головою голосує за рішення в районній раді та матюкає наліво і направо людей. Щоправда, не всіх поливає лайном наш «герой». Якщо трохи простежити за його дописами, то побачимо, кому він симпатизує, а точніше – кому служить. Це голова облради Ганущин, нардеп Бондар, міський голова Белей, голова РДА Прокопець… Хороший друг у вас, панове, можете пишатися.
А знаєте, давайте не будемо рухати Маховського. Краще хай пише ще, хай люди бачать, яких псів пригріла бродівська «еліта» і натравлює на порядних людей. Може, тоді брідщани зрозуміють, що за люди нині біля корита – без честі, без гідності, без поваги до святих для кожного українця речей…
На фото: Воїн Микола Федорчук. Оце той самий Маховський, який бажає загибелі нашим захисникам. Скріни з коментарів Маховського (вони вже видалені, один з них позичений в автора сторінки «Болотні історії» (дякуємо, що заскрінили).”