Патріотичний чоловічий одяг: бренди, які варті уваги

0
272

Свобода, любов до Батьківщини та повага до української культури — це те, що завжди в тренді. Саме за допомогою патріотичного чоловічого одягу вдається не лише продемонструвати власний стиль, а й висловити свою позицію. Українські бренди шиють величезний асортимент вбрання з національними мотивами. Сучасні вишиванки, патріотичні сорочки, футболки з цитатами відомих історичних персоналій — все це, та навіть більше, можна знайти в колекціях багатьох виробників.

Патріотичний одяг: що варто знати?

Говорячи про патріотичне вбрання, першою на думку спадає вишиванка. Й дійсно, традиційна українська сорочка — справжній символ любові до Батьківщини. Після Майдану, мода на вишиванки повернулася з новою силою. Проте, оскільки таке вбрання є особливим, ми, як і стародавні українці, носимо його лише на свята — державні або релігійні. То що ж робити, якщо виглядати патріотично хочеться у будні? Зверніть увагу на колекції українських дизайнерів, які шиють повсякденний одяг з національними мотивами.

Футболки, поло, сорочки, куртки та навіть дощовики — бренди вміло поєднують сучасний мінімалізм та національний колорит. А завдяки використанню натуральних тканин, отримуємо найзручніше чоловіче вбрання для кожного дня та будь-яких життєвих ситуацій.

А тепер — більше конкретики. Розповімо про 2 бренди, які пропонують нам не лише унікальний, а і якісний патріотичний одяг.

Авіація Галичини

Патріотичний бренд, який шиє чоловічі поло, безрукавки, дощовики, футболки, куртки, штани та багато іншого. Перша колекція Авіації була створена у 2014 році та натхненна новою українською армією, яка незламно захищала свою землю.

Окрім чоловічого одягу, бренд шиє жіноче та дитяче вбрання. А також — замовлення для індивідуальних та корпоративних клієнтів. Кожна колекція розповідає власну історію та має унікальну концепцію.

Etnodim

Основна перевага бренду — використання натуральних тканин, бавовни та льону. Завдяки цьому, одяг Etnodim — якісний та приємний. Окрім того, ви будете приємно здивовані дизайном: вишиті візерунки і яскраві кольори тут поєднуються з сучасним, мінімалістичним стилем. Те, що треба для чоловіків, які бажають кожного дня не лише почуватися зручно, а й виглядати патріотично. Нові колекції виходять регулярно: ви точно зможете знайти вбрання до душі.

У підсумку, зауважимо: патріотичний одяг – це частина ідентичності країни. Підтримуйте українські бренди, насолоджуйтесь чудовою якістю та створюйте свій унікальний стиль!