Парфуми, які дійсно надихають: Sisley та Byredo

0
1450

Кожен з нас хоче мати особливі парфуми, які виділять тебе з натовпу та нададуть вишуканості. Зараз В Україні можна знайти сотні магазинів з різними парфумами, але на жаль більшість з них низької якості та не виправдовують наших сподівань. Тому варто дуже уважно підійти до вибору “свого” парфуму.

Якщо заглянути в історію парфумерії, то в 1608 році в монастирі Санта Марія Новела, у Флоренції, була створена перша в світі фабрика з виробництва парфумів. Вона стала такою відомою за рахунок заступництва багатьох князів і герцогів, і навіть самого Папи Римського. Тоді ці парфуми вважалися елітними та арестократичними.

Тепер, щоб знайти свій аристократичний запах парфумів, потрібно добре потрудитися і обійти не один магазин. Тому ми вирішили Вам допомогти у виборі парфумів.

Якщо ви шукаєте дійсно аристократичний та елітний запах Вам потрібно звернути увагу на парфуми компанії Sisley.

Sisley – це всесвітньовідома і визнана у світі компанія, що займається виробництвом косметики, парфумерії, а також одягу і аксесуарів. Це не тільки всесвітньо відомий бренд, але і справжній аристократичний стиль, який вибирають знаменитості.

Парфумерія Sisley дуже відрізняється від так званої сучасної «ніші», яка звикла випускати по кілька ароматів на рік. При цьому, бренди, які більшою мірою роблять ставку на продажу, вдаючись до різних хитрощів маркетингу, іноді втрачають колишню репутацію, втративши той самий стиль luxury-парфумерії.

Парфуми лінійки Sisley Paris – це, в першу чергу, лаконічне портфоліо, яка не нараховує навіть 10 композицій. Кожен аромат є знаковим і особливим. Хтось вважає за краще екзотичні нотки Eau Tropicale, а хтось просто жити не може без святкового Soir d’Оrient, присвяченого Альгамбре. А ось канікули і відпочинок багато хто асоціює з ароматом Eau de Campagne.

До прикладу парфумована вода Sisley Soir de Lune це дуже особливі парфуми, якими користуються впливові і багаті люди.

В першу чергу Sisley Soir de Lune це сучасний шляхетний квітково аромат, а також
авторський аромат, створений графинею Ізабель д’Орнано – втілення її творчої натури і захопленості мистецтвом.Чарівна, чуттєва і оригінальна композиція, повна поезії і романтики. Досконале поєднання кришталевої свіжості цитрусових нот, елегантності квіткових акордів і яскравою характерності деревно-мускусних мотивів.

Якщо ви шукаєте інтуїтивний зв’язок зі стилем життя, мистецтвом, а також модою вашим вибором мають стати парфуми бренду BYREDO.

Парфуми BYREDO це в першу чергу ідея, яка полягає у відтворенні колективної пам’яті в парфумерії. Це спроба використовувати особисті спогади, щоб відкрити людям сутність звучання ароматів. Саме її створив Бен Горхам, креативний директор і засновник шведського бренду Byredo.

На даний час парфуми BYREDO – це лаконічність у всьому. Ідеальний дизайн флаконів і всієї продукції бренду (крему для рук, мила, скрабу для тіла, аромату для волосся, туалетного і парфюмированной води і т.д), кожна композиція – окрема історія, окремі емоції і спогади, які обов’язково будуть особистими для кожного, хто користується парфумами BYREDO.

До прикладу чудовим є аромат парфумерної води Byredo Oud Immortel.

Дует Oud Immortel і Accord Oud обидва створені на основі уда, певного типу дерева, який завдяки його використанню в традиційних пахощах і духів придбав велике культурне значення і отримав своє існування, записане в одному з найстаріших у світі письмових текстів – санскритських ведів з  територій Індії.

Oud Immortel – деревний аромат, де пачулі і папірус змішуються, щоб надати димність та злегка сухий відтінок. Листя тютюну і мох додають глибину і складність, в той час як ладан і рожеве дерево привносять елегантність і шлейф райської амброзії.

Отже, вибираючи парфуми обов’язково зверніть увагу на бренди BYREDO та Sisley, адже це справді оригінальність і неповторність ароматів.