“Парад вишиванок назвала х**нею”: 26-річну дівчину звільнили з роботи через некоректне висловлювання в сторону українців (ВІДЕО)

0
2193

У Харкові 26-річна дівчина, яка приїхала студенткою на навчання, облаяла парад вишиванок, назвавши його учасників неосвіченими людьми і нацистами. Дівчина попросила вибачення.

Про це пише “ТСН”, передає “Цинічний Львів”.

“Антипарадницею вишиванок” стала уроженка села Ртищівка, Чугуєвського району, Харківської області, Євгенія Б*, 1995 року народження. Дівчина навчалася в університеті ім. Каразіна на факультеті міжнародних відносин, але навчання так і не закінчила, і диплом не отримала, пишуть користувачі. У “Getcontact” вона підписана як “Женя відпочинок”, “Женя массаж”, “Женя хостес”.

Вона працювала СММ-менеджером та продавала кросівки через “Instagtam”, однак після скандалу її звільнили з роботи:

“Я дійсно дуже різко висловилася, я щиро хочу попросити вибачення з приводу цієї ситуації, тому що я зрозуміла, скількох людей я образила. Залишившись без роботи й отримавши велику кількість хейту, я сповна поплатилася за свої дії”, — сказала мешканка Харкова.

Нагадаємо, 20 травня, дівчина сказала: “Це просто огидно. Я насправді знаю історію цієї країни і знаю, що слоган “Слава Україні! Героям слава!” — це нацистський слоган.  Тут зараз йдуть люди, які не заробляють, у них стеля тисяч 6, замість того, щоб зараз піти працювати, і якимось чином відбудовувати економіку нашої країни, вони ходять і займаються х**нею, вибачте за це слово. Мені смішно. Сиділи б дома книжки читали”.

Відео: “Telegram”-канал “Харків 1654”.