Папа Франциск молиться за постраждалі від повені регіони України та закликає до молитви вірян

0
498

Вчора, 28 червня, під час недільної зустрічі з вірними Папа Франциск побажав, аби люди, які потерпають під повеней на заході України, відчули “Господнє втішення та братню допомогу”.

Про це повідомляє “Vatican news”, передає “Цинічний Львів”.

Святіший Отець також заохотив молитися за покращення долі народів Близького Сходу, що страждають від війн.

“Дорогі браття й сестри, наступного вівторка, 30 червня, відбудеться четверта Конференція Євросоюзу та ООН для “підтримки майбутнього Сирії та регіону”, – нагадав Папа Франциск, звертаючись до учасників недільної молитви “Ангел Господній”.

“Молімося за цю важливу зустріч, аби вона змогла покращити трагічне становище сирійського народу та сусідніх народів, зокрема, Лівану, в контексті серйозних економічної та суспільно-політичної криз, загострених пандемією”, – закликав Папа.

Промовляючи у неділю, 28 червня 2020 р., з вікна Апостольського палацу Святіший Отець також сказав: “Заохочую молитися теж і за населення Ємену, також і тут, особливим чином, за дітей, які страждають від дуже важкої гуманітарної кризи. А теж за тих, кого уразили сильні повені в Західній Україні: нехай же вони досвідчать Господнього втішення та братерську допомогу”, – побажав він.