“Пане Путін, я готовий запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна», — Зеленський (ВІДЕО)

0
1428

Президент України Володимир Зеленський запропонував президенту Росії зустрітися. Каже, що готовий це зробити «в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна».

Про це він сказав у своєму відеозверненні, передає Громадське.

Так, президент України заявив, що 19 та 20 квітня на зустрічі радників «нормандської четвірки» та засіданні підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі обговорювали повне припинення вогню. Як зазначає Зеленський, Росія відмовилася підтримати спільну заяву.

«Прозвучала пропозиція зустрітися на лінії розмежування, щоб максимально точно побачити й зрозуміти ситуацію. А що ж розуміти? Я прекрасно розумію — я щомісяця там буваю. Пане Путін, я готовий піти далі й запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна», — сказав Зеленський.

Крім Путіна, Володимир Зеленський звернувся до українців — він сказав, що Україна не хоче війни, проте готова до неї. А ще глава держави закликав міжнародну спільноту рішучіше підтримувати Україну у протистоянні з Росією.

«Чи розумієте ви, що Україні, а разом із нею усьому світу, що вірить у силу і непохитність міжнародного права, може знадобитися значно більше, ніж дипломатична стурбованість? Усім нам може знадобитися рішучість. Чи готовий світ до розв’язання складних завдань?», — звернувся Зеленський до міжнародних партнерів.