П’яний депутат від БПП побив людину та влаштував нічний дебош

0
265

Прокуратура Херсонської області повідомила про підозру у хуліганстві депутату Херсонської обласної ради.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

“Досудовим розслідуванням установлено, що 22.09.2019 вказаний депутат, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись у громадському місці, вчинив хуліганські дії відносно потерпілого Ч., завдавши йому два удари руками в обличчя, а також грубо порушив громадський порядок та права громадян на спокій і відпочинок шляхом гучного викрикування у нічний час образ нецензурною лайкою”.

В повідомлені йдеться, що вказаний депутат обласної ради, продовжуючи свої хуліганські дії, наніс удари декільком журналістам, які намагалися зафіксувати факти неправомірної поведінки, та відібрав у них телефони. Також погрожував фізичною розправою.

Таким чином, прокуратура повідомляє, що депутат Херсонської обласної ради VII скликання вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 296 КК України, – хуліганство, тобто “грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, пов’язане з опором громадянам, які припиняли хуліганські дії”.