Особливості домкратів Armer

0
699

Торгова марка Armer зарекомендувала себе на ринку, як надійний постачальник високоякісних автомобільних аксесуарів, виконаних з застосуванням останніх інноваційних технологій. Асортимент компанії постійно росте і поповнюється не тільки новими позиціями, а й цілими лінійками спеціалізованих товарів. Завдяки прийнятними цінами і тривалого терміну гарантії, споживачі все частіше вибирають автомобільні аксесуари під брендом Armer. Не виняток і домкрати.

Особливості механізму
Щоб здійснити заміну пошкодженого колеса на заміській трасі, де немає шиномонтажних майстерень, або станцій технічного обслуговування, потрібно домкрат. Це унікальне пристосування вигідно відрізняється невеликими розмірами. Воно може підняти і утримати автомобіль, або інший вантаж, який має велику масу. Домкрати Armer відрізняють за вантажопідйомністю, призначенням, принципом дії.

Механічним домкратів властива простота конструкції, компактні розміри, надійність і низька ціна. Такі пристосування передбачаються в стандартній комплектації в легкових автомобілях. Однак недоліком подібних домкратів є невелика вантажопідйомність, обмежена двома тоннами, а також низьким ККД.
Гідравлічний варіант в цьому плані виграє. Такий домкрат зможе перемістити до 200 тонн. Але і ціна у нього вище. Через складність конструкції не виключені несправності. Усунути їх самостійно – проблематично. Тут не обійтися без допомоги досвідчених фахівців. Вони допоможуть визначитися з оптимальним вибором.

Критерії вибору домкратів
Вибираючи добротний домкрат, варто звернути увагу на такі важливі критерії, як висота підйому, вантажопідйомність, висота підхоплення. Попередньо доцільно уточнити масу власного автомобіля. Потім до отриманого значення додати кілька сотень кілограмів. Адже якщо домкрат буде недостатньо вантажопідйомним, існує велика ймовірність, що він просто не зможе підняти і утримати автомобіль. Це загрожує сумними наслідками.

Важливу роль відіграє і висота підйому. Адже домкрат повинен підняти автомобіль так, щоб майстер зміг виконати необхідні ремонтні роботи. Як правило, це зняття паливного бака або заміна колеса. Необхідно пам’ятати, що виконання будь-яких дій під автомобілем, піднятим домкратом, небезпечно. Тому в кожному випадку потрібні опорні стійки для підстраховки.

Важливо, щоб підйомний пристрій поміщалося під машиною. При пошкодженні колеса навантажений автотранспорт просідає на висоту профілю шини, або навіть більше. В цілому, домкрат необхідно постійно мати з собою в автомобілі. Щоб купити такий незамінний інструмент доцільно здійснити замовлення на autodoc.ua. У широкому асортименті представлені домкратів кожен зможе підібрати оптимальне рішення під свої запити.

Інтернет-магазин autodoc.ua є офіційним дистриб’ютором ТМ Armer. На нашому сайті представлений весь асортимент продукції бренду за найвигіднішими цінами на ринку