Орбітрек: сила трьох кардіотренажерів для досягнення всіх поставлених цілей

0
1230

Помірні фізичні навантаження всім віковим категоріям покірні. Зовсім трохи зусиль, бажання і систематичності потрібно для того, щоб мати привабливе тіло і міцне здоров’я. Тренуватися, опрацьовувати проблемні зони і підтримувати тіло в тонусі можна в комфортних домашніх умовах, а допоможе в цьому орбітрек. Універсальний тренажер заслужив визнання у всіх країнах світу як серед жінок, так і серед чоловіків. Простота у використанні, багатофункціональність, ергономічність, великий вибір тренувальних режимів для новачків і досвідчених користувачів – далеко не всі переваги кардіотренажера.

Еліптичний тренажер – потужна зброя на шляху до стрункої фігури

Хочете позбутися зайвої ваги в найкоротші терміни, надати спокусливі контури ногам і зміцнити м’язи спини? З усіма цими завданнями впорається всього один спортивний інструмент. Купити орбітрек можна в Києві, Львові, Тернополі, Харкові, а також інших містах України. Головне – правильно розставити пріоритети, визначитися з поставленими цілями, визначити те, наскільки потрібні вам різні функції і інші «фішки» для комфортного тренувального процесу. Адже дані параметри визначають кінцеву вартість обладнання, його функціонал, комфорт і зручність, а також тривалість служби як всього агрегату, так і його окремих деталей.

Бігова доріжка, велотренажер і степпер – орбітрек поєднує функції і можливості відразу трьох популярних кардіотренажерів. Що це означає? Ви можете не тільки ефективно прокачати все тіло, а й економити простір і фінанси. Адже замість трьох виробів досить придбати один, який і місця буде займати в три рази менше. В ході занять основне навантаження йде на сідниці, стегна і литкові м’язи, також в роботу включаються м’язи преса, спини, рук і плечового пояса. Тренажер сприяє активному спалюванню жирових відкладень, поліпшення роботи серця і легенів, зміцненню імунної системи.

Переваги кардіо тренувань на орбітреку

  • Еліпсоїд поєднує функціональні можливості трьох різних кардіотренажерів, тому поставлених цілей можна досягти швидше, необхідно тільки правильно задати тренувальну програму.

  • Педалі можна обертати вперед і назад, що дозволяє задіяти і ефективно опрацювати м’язи ніг.

  • Простота експлуатації. Вправлятися можуть всі і кожен, управління виробом не потребує спеціального уміння чи навичок.

  • Невеликі габарити орбітрека дозволяють розмістити його навіть в невеликій міській квартирі. Звичайно, не забувайте, що агрегат не повинен стояти впритул зі стіною чи меблями, потрібно трохи простору для виконання рухів.

  • Мінімальне навантаження на опорно-руховий апарат і суглоби.

  • Тренувальну програму можна вибрати, виходячи з поставлених цілей. Для підтримки тіла в тонусі, підготовки до силового тренінгу можна вправлятися в середньому темпі. Якщо ви вирішили в найкоротші терміни позбутися від парочки кілограмів – задайте більш інтенсивний темп.

Купити якісний орбітрек для дому можна в будь-якому місті України чи оформити замовлення в інтернет-магазині Inter Atletika. Великий вибір моделей від популярних світових виробників задовольнять потреби найвибагливішого покупця.

Працюйте на результат, зміцнюйте здоров’я і не відкладайте на завтра те, що можна прокачати сьогодні!