“Опускаються руки”: у Бродах на благодійний аукціон для хворого на лейкімію хлопця ніхто не прийшов (ФОТО)

0
3239

26 січня, у Бродах був запланований благодійний аукціон. Виручені кошти планували передати на лікування 27-річному Юрію Максименку. Його діагноз – гостра лейкемія. Однак захід не відбувся, бо ніхто на нього не прийшов.

Організатор аукціону Анжела Семчук розчарована такою поведінкою містян. Каже, розвішували афіші по місту,  запрошували велику кількість підприємців та діячів, але ті проігнорували захід.

“Я розумію все: робота, діти, брак часу, коштів, – розповідає LMN Анжела. – Але ніхто не збирався насилу забирати гроші. Достатньо було доброго слова чи навіть погляду. Йшлося про елементарну моральну підтримку. Все добровільно”.

На аукціоні планували виставити на продаж макети старовинних дерев’яних церков, ікони та картини львівського художника, скульптора Михайла Яськовича. На виконання однієї роботи митець витрачає близько 2 місяців. Аналогів цих робіт немає у світі. Автор живе справою вже 20 років.

Також додатковий подарунок для гостей – два квитки на концерт співачки ALYOSHA.

Деякі запрошені попереджували про відсутність та передавали кошти особисто сім’ї Юрія Максименка, інші – обіцяли, та не приходили. Організатори кажуть, після таких випадків опускаються руки. Але вони не здаються й надалі робитимуть добрі справи.

“Люди добровільно обрали байдужість. У мене лише одне запитання. Якого масштабу повинна бути біда, щоб наш люд міг просто приділити час на підтримку і долучитися до хорошої справи без нагайки і батога?”, – обурюється Анжела Семчук.