OPIYA презентує новий вибуховий сингл “Все для мене ти (remix)”

0
1859

OPIYA  – музичний проект, створений зовсім нещодавно, але вже встановлює рекорди у ротаціях на радіостанціях. 

22 липня виходить третій сингл молодої виконавиці, який ви зможете почути більш ніж на 30 радіостанціях країни.

Кожна її пісня спрямована лише на слухачів, щоб подарувати їм чудовий настрій та колорит емоцій, розпалити іскру під час зустрічі незнайомців поглядами.

На думку дівчини, справжній артист повинен сам писати пісні чи вирізнятися оригінальністю. У неї своя манера співу, свій стиль і вона точно знає чого хоче досягти. Її мрія — заполонити серця мільйонів, мати своїх слухачів та творити для них.

Нещодавно талант виконавиці OPIYA помітила співачка Андріана. І саме вона запросила солістку проекту Христину Флис у своє концертне турне 17 містами України.

Для артиста, який тільки починає сольну кар’єру це надзвичайно великий досвід та можливість показати себе на сцені, знайти свою аудиторію прихильників. 

Проект OPIYA був створений у 2018 році і вже навесні записали перший трек „Хочеш? Співай!”, автором якого є Надія Гасюк. Головний меседж пісні — потрібно цінувати кожну мить і робити те, що любиш. Згодом була написана ще одна пісня „Ти казав”, яка мотивує слухачів самим обирати свій життєвий шлях, адже все в наших руках. Проте найбільшим успіхом користується пісня під назвою Meant for you, яка згодом була випущена в українській версії і стала тріумфом незламної любові і закликає не здаватися і в жодному разі не піддаватися страху, адже для справжніх, глибоких почуттів закоханих не існує ніяких перешкод. Ця пісня також вирізняється від попередніх ліричністю та чуттєвістю.

Сама ж OPIYA вважає так: „Я щиро вірю в те, що страх можна подолати тільки одним способом — любов’ю! Як сьогодні часто кажуть: „all you need is love” і це на 100% правда!”

Уже восени виконавиця презентує свою першу авторську пісню „Серце”, яка стане наступним кроком до досягнення омріяної мети.