Оля Полякова стала на захист російської мови(ВІДЕО)

0
1550

Українська співачка Оля Полякова вважає, що в Україні немає мовної проблеми, адже “людям все одно”.

Таку думку артистка висловила в програмі “Право на владу” вефірі 1+1. Вона розповіла, що дала великий концерт у Львові і у неї не було проблем з виступом російською мовою.

“Це прекрасний був концерт. Ви знаєте, 35 тисяч людей, які в унісон співають твої пісні російською мовою. Я думаю, дуже добре ілюструють, що питання мови у людей немає. Це розгорається в політичному полі, на телебаченні. У житті цього немає . Людям все одно. Вони готові співати з тобою на будь-якій мові. Вони готові підтримувати тебе, якщо ти поділяєш з ними їх цінності. якщо ти говориш з ними на одній ментальній мові”, – поділилася вона.

Також Полякова зазначила, що виступала за кордоном перед українською діаспорою, і у неї також не було проблем з російськомовними піснями.

“У мене були концерти в США і Канаді. На мене ходять тільки українці. І у мене російськомовні пісні. Зал був “забитий” людьми і всі співали мої пісні. Їм було все одно, що я співаю російською мовою, тому що вони мене сприймають українською співачкою, якою я є”, – згадувала співачка.

При цьому артистка обурилася станом доріг в Україні і низьким рівнем життя наших громадян.

“Мовне питання існує тільки в політичній площині. І для того, щоб відвернути наших людей від чогось важливішого. Те, з чим дійсно у нас проблеми. Чому ми не говоримо, що на свої концерти ми не можемо дістатися? Тому що елементарно – у нас немає доріг. Ви знаєте, що я зараз я проїхала по всій Україні … Якщо ще п’ять років тому їх не було, то зараз їх немає зовсім. Якщо 300 кілометрів я повинна їхати 14 годин на машині. Розумієте? тому що такі ями!” – розповіла співачка.

Ще Полякова розкритикувала організацію концертів в нашій країні.

“Тому що немає залів. Вони не опалюються взимку, і не провітрюють влітку. Влітку в них, як у лазні, а взимку – як в холодній труні. А люди хочуть кудись ходити. Найголовніше – не можуть купувати квитки на ці концерти . Підніміть рівень життя, люди могли платити за квитки. І тоді ви можете говорити, щоб українське мистецтво, естрада, кіно, театр розвивалися”, – висловила свою думку Полякова.

Крім того, вона розповіла, що раніше, щоб стати зіркою в Україні, потрібно було отримати визнання в Росії.

“Хорошу українську пісню складно купити. Адже топові автори пишуть російською, щоб продавати. Тому що в Україні вони не можуть це продавати. В Росії є закони, за якими вони щомісяця отримують роялті. А в Україні немає таких законів і такого шоу бізнесу. в Україні заробляють п’ять артистів, а інші змушені їхати в Росію, як на заробітки”, – пояснила вона.